https://eepurl.com/dyikxr

SVĀRSTS UN TĀ IZMANTOŠANA

Cilvēks dzīvo daudz smalkākā pasaulē, kā pašam šķiet un spēj sajust. Svārstiņš ir viena no metodēm, kas var pavisam vienkārši kļūt par ikdienas palīgu, lai spētu ātrāk atbildēt uz sev interesējošiem jautājumiem. Svārstiņš kā bioenerģētiskās lokācijas metode ļauj pieslēgties gan kopējam informācijas laukam, gan arī paša enerģētiskajam laukam, kurā ir atrodamas visas atbildes, kurām iegūt piekļuvi traucē prāts. Sākotnēji viss sākas ar sev visatbilstošākā svārsta izvēli - jāatrod materiāls, kas nemagnetizējas un neuzkrāj statisko elektrību, piemēram, koks, varš, zelts, sudrabs, alumīnijs, akmeņi vai kristāli. Iespējams atceries, ka kādreiz diedziņā tika iekarināts gredzens ar kuru uzdeva jautājumus par dažādām tēmām, piemēram par bērnu skaitu vai dzimumu. Vispareizāk izvēlēties svārstu vajadzētu pēc savām sajūtām, jo tas, kurš uzrunā, noteikti būs tas ar kuru būs viegli nodibināt komunikāciju. Svārstiņu iekāršanai arī jāizmanto dabiski materiāli, tādi kā kokvilnas diegs, ādas saitīte vai metāla ķēdītes

PĒC SVĀRSTIŅA IEGĀDĀŠANĀS

  • Nepieciešams to pieradināt pie sevis un savas enerģētikas, lai veidotos sadarbība kā arī attīrīt to no kādas liekas enerģētikas ietekmes, kas var būt bijusi līdz svārsta nonākšanai pie īpašnieka. Vislabāk svārstiņu pēc tā iegādes vismaz diennakti paturēt uz zemes, piemēram, izmantojot puķupoda zemi, kas atrodas mājās. 
  • Pēc attīrīšanas, svārstiņu ir jāpieradina pie savas enerģētikas. Vislabāk to var izdarīt, vismaz pāris dienas turot to tuvāk pie sava ķermeņa - nēsājot kaklā, vai vismaz kabatā. 
  • Tālāk jāizdomā kāda būs darbošanās sistēma, kuri virzieni rādīs “Jā”, bet kāda kustība rādīs “Nē”, ja svārsts stāv uz vietas vai griežas uz riņķi, tas parāda to, ka, vai nu atbilde nav zināma, vai tas norāda uz atbildi “Varbūt”. Var noteikt, ka ja svārsts vēzējas perpendikulāri, tas nozīmē jā, bet ja paralēli – nē. Ja svārsts griežās pulksteņrādītāja virzienā, tad tā ir pozitīva un apstiprinoša zīme, bet ja pret, tad negatīva un noraidoša. 
  • Sākotnēji svārstiņam tiek uzdoti jautājumi, uz kuriem jau pašam ir zināmas atbildes, tādējādi izveidojot saikni ar to. Kad ir iegūtas apstiprinošas atbildes, var uzdot jebkuru jautājumu. 
  • Pirms jautājuma uzdošanas, cilvēkam vajadzētu uz mirkli apstāties, nolikt pēdas pilnībā pie zemes, iztaisnot muguru, iekšēji nomierināties un sakoncentrēties, lai izvairītos no tā, ka spēcīgās emocijas var ietekmēt svārstiņa atbildes. Pašam ir jābūt neitrāli noskaņotam pret uzdotajiem jautājumiem. Ja tas nav iespējams, labāk pajautāt kādam citam. Jautājumi ir jāuzdod pēc iespējas precīzāk un vienkāršāk, lai atbildes būtu viegli iegūstamas.
  • Pēc ilgstošākas svārstiņa lietošanas, sadarbība notiek jau dabiski un vairs nav tik ļoti jākoncentrējas uz atbilžu iegūšanu. 
  • Savu svārstiņu citiem dot nevajadzētu, tāpat kā pašam izmantot citu cilvēku svārstiņus, jo tad nav garantijas, ka atbildes būs pareizas, kā arī sveša enerģētika var tālāk negatīvi ietekmēt paša svārstiņa pareizu darbību. Ja tā ir noticis, tad svārstiņu atkal ir jāattīra. Pēc katras atbildes ir vēlams ar roku pārvilkt pāri svārstiņam un galā nopurināt roku, tādā veidā notīrot to no iepriekšējā jautājuma vai enerģijas. Tāpat, ik pa laikam, svārstiņam ir nepieciešama attīrīšanās, ko var veikt, noliekot to mēness gaismā, vai zemes enerģijā. Vēl var izmantot arī vīraku vai Palo Santo, ar kuru palīdzību var apkvēpināt svārstiņu, tādā veidā to attīrot.
  • Svārstiņam var uzdot dažādus jautājumus, taču vienmēr jāsaglabā cieņa pret to, nevajadzētu uzdot muļķīgus jautājumus, vai tramdīt to par katru nieku, kas ir ienācis prātā. Svārstiņu nevajadzētu izmantot izklaides vai joka pēc, nedrīkst to lietot alkohola vai kāda citā reibuma stāvoklī. Sākotnēji svārstiņam var uzdot jautājumu, vai tas šodien ir gatavs atbildēt, vai tomēr nē. Tā lēmums ir jārespektē, ja vēlies iegūt labvēlīgu un veiksmīgu sadarbību.
  • Svārstiņu var izmantot ne tikai vienkāršu jautājumu atbildēšanai, bet arī lietu vai vietu enerģētikas pārbaudei, čakru un āderu diagnostikai, lai izvēlētos sev atbilstošāko lietu, ēdienu, datumu, vitamīnus, vai ko citu. Šeit, protams, jāatceras, ka vienmēr jāsaglabā racionalitāte un veselīga attieksme, nevajadzētu kļūt fanātiskam.



https://eepurl.com/dyikxr